home map mail
KBS logo

Середа, 28 Липня, 13:42

нормативно-правові документи

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

ПОСТАНОВИ НБУ

Про внесення змін до Положення про здійснення уповноваженими банками операцій з банківськими металами

Правління Національного банку України
 
П О С Т А Н О В А
 
від 02 червня 2008 р.№ 154
м. Київ
 
Про  внесення змін до Положення про здійснення уповноваженими банками операцій з банківськими металами
 
 
Відповідно до статей 44 і 45 Закону України “Про Національний банк України”,  розділів  ІІ і ІІІ  Декрету  Кабінету  Міністрів  України  від 19.02.93   № 15-93 “Про систему валютного регулювання і валютного контролю” та з метою подальшого впорядкування операцій суб’єктів ринку з купівлі-продажу іноземної валюти та банківських металів на міжбанківському валютному ринку України Правління Національного банку України
 
постановляє:
 
  1. Пункт 6 глави 4 Положення про здійснення уповноваженими банками операцій з банківськими металами, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 06.08.2003 № 325, зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 29.08.2003 за № 749/8070 (зі змінами), викласти в такій редакції:
    • “6. Уповноважений банк як за рахунок коштів своїх клієнтів, так і за рахунок власних коштів, виконує заяви та доручення своїх клієнтів, а також задовольняє власні потреби щодо купівлі-продажу банківських металів.
    • Укладання між уповноваженими банками угод (договорів) про купівлю-продаж банківських металів за гривні (крім операцій з купівлі-продажу банківських металів на біржах) та їх підтвердження проводяться виключно під час функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України. Порядок функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України визначається окремим нормативно-правовим актом Національного банку”.
  2. Департаменту валютного регулювання (О.А.Щербакова) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома Операційного і територіальних управлінь Національного банку України та банків для використання в роботі.
  3.  Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Департамент валютного контролю та ліцензування (О.Г.Біланенко) і начальників територіальних управлінь Національного банку України.
  4.  Постанова набирає чинності через 90 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.
 
 
 
Голова
В.С. Стельмах

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions