home map mail
KBS logo

Середа, 28 Липня, 14:04

ініціативи

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

КРУГЛІ СТОЛИ

Семінар КПМГ "МСФЗ 9 для банків"

Дата: 14 червня 2016 р.

Час: 9:30 – 14:00

Місце: офіс КПМГ в Україні

 

Компанія KPMG в Україні має честь запросити Вас на безкоштовний семінар «Міжнародний стандарт фінансової звітності 9 (МСФЗ 9)», який відбудеться 14 червня 2016 року.

Кому буде цікаво?
Фінансові директори, керівники відділів управління ризиками та керівники відділів з підготовки фінансової звітності відповідно до МСФЗ.

Деталі
Дата: 14 червня 2016 року

Час: 09:30 – 14:00

Місце: офіс КПМГ в Україні (Бізнес-центр «Сенатор», вул. Московська, 32/2, 17-ий поверх)

Участь у семінарі безкоштовна.

Програма
1) Новий стандарт з фінансових інструментів: МСФЗ (IFRS) 9;

2) Питання практичного застосування МСФЗ (IFRS) 9.

Фінальну програму семінару буде повідомлено пізніше.

Експерти
Міхаель Куніш, Партнер КПМГ, має багаторічний досвід роботи в галузі управління фінансовими ризиками, є керівником практики з управління фінансовими ризиками в КПМГ СНД. Керував проектами для найбільших банків СНД щодо впровадження стандартів Базель II, впровадження концепції економічного капіталу, управління процентним ризиком і ризиком ліквідності, розробці методологій, стандартів і стратегій з усіх типів фінансових ризиків. Міхаель також має досвід проведення проектів по оцінці поганих активів і створення «банків поганих боргів» для найбільших банківських груп Німеччини.

Андрій Цимбал, Керуючий партнер КПМГ в Україні. Андрій має міжнародний досвід роботи з надання послуг клієнтам в Україні та Південній Африці. Під час довготривалого стажування в KPMG в Йоганнесбурзі, Південна Африка, Андрій брав участь у різноманітних проектах для компаній фінансового сектора економіки. Відповідний досвід роботи Андрія включає допомогу компаніям та банківським установам у трансформації фінансової звітності згідно з Міжнародними стандартами фінансової звітності, аудит фінансової звітності клієнтів, а також надання рекомендацій для вдосконалення внутрішніх процедур та процесів.

Юлія Терещенко, Директор КПМГ в Україні. За час своєї професійної роботи в КПМГ Юлія керувала проектами з аудиту фінансової звітності цілої низки фінансових і виробничих підприємств України за Міжнародними стандартами фінансової звітності. Крім надання аудиторських послуг фінансовим установам, Юлія брала участь в проектах з діагностики операцій з пов'язаними з банками особами, а також діагностики кредитних ризиків.

Робоча мова заходу: Англійська, українська, російська. Буде здійснюватися переклад на українську або російську мову.

Реєстрація учасників
Участь у заході безкоштовна. Оскільки кількість учасників є обмеженою, просимо Вас зареєструватись на бізнес-семінар завчасно. Будь ласка, відправте підтвердження Вашої участі до 13 червня 2016 року на електронну адресу mkoshutska@kpmg.ua.

Ми будемо раді почути ваші побажання з метою організації заходу відповідно до Ваших очікувань. У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до Марії Кошутської (+380 44 490 55 07, mkoshutska@kpmg.ua).

 

З повагою,

КПМГ в Україні

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions