home map mail
KBS logo

Середа, 16 Червня, 16:10

для членів УКБС

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

Щодо з/проекту про капіталізацію та реструктуризацію банків

Лист № 225-ЕП27.10.2016КБС

Асоціація «Український Кредитно-Банківський Союз»                                   

Членам Асоціації «Український Кредитно-Банкiвський Союз»

Всiм банкам – юридичним особам

Головi правлiння банкiвської установи

 

Вельмишановний колего!

 Користуючись нагодою, засвідчуємо Вам свою повагу та бажаємо успіхів у Вашій діяльності.

Маємо честь повідомити, що НБУ надав на розгляд банківського співтовариства проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків», який на цьому тижні був розглянутий робочою групою Комітету ВРУ з питань фінансової політики і банківської діяльності за участі УКБС.

Під час засідання представник УКБС зазначив, що в пропонованому вигляді з/проект не буде дієвим та потребує доопрацювання, у т.ч. через неврегульованість питання щодо злиття банків із створенням нової юридичної особи.

Крім того, УКБС зазначено про необхідність надання законодавчої можливості працювати невеликим банкам за обмеженою ліцензією, що дозволить зберегти нішу локальних банків, надати їм можливість надалі працювати та розвиватися, підтримати регіональні ринки, забезпечити послугами місцевий малий і середній бізнес, а також зберегти фахівців свого банку і робочі місця. Ця пропозиція була підтримана представниками профільного Комітету ВРУ, які запропонували розробити та подати окремий законопроект щодо банків з обмеженими ліцензіями.

Вельмишановний колего, просимо ознайомитися з позицією УКБС та у стислі терміни розглянути законопроект НБУ (у відкритому доступі на сайті www.kbs.org.ua у розділі «Ініціативи», підрозділі «Законодавчі ініціативи»). Члени Асоціації можуть ознайомитися із зауваженнями УКБС до з/проекту на адресу ВРУ у розділі «Для членів УКБС», підрозділі «Листування».

Зауваження та пропозиції до з/проекту просимо надсилати на адресу kbs@kbs.org.ua до 01 листопада 2016 р. Також просимо повідомити контактні дані фахівців Вашого банку (ПІБ, посада, конт. тел., e-mail), яких можна залучити до робочої групи з розробки та обговорення законопроекту щодо обмежених ліцензій.

 

          З повагою та надією на плідну співпрацю

Генеральний директор

Асоціації «Український Кредитно-Банківський Союз»                                                  

Г.І.Оліфер

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions