home map mail
KBS logo

Середа, 16 Червня, 17:51

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

ВІД ЧЛЕНІВ УКБС

«Кредобанк»знижує ставки за іпотечними кредитами до 15,9% річних

«Кредобанк» знижує відсоткові ставки за кредитами на придбання житлової нерухомості для фізичних осіб та пропонує своїм клієнтам акційні умови отримання таких кредитів, які дозволяють отримати кредит за ставкою від 15,9% річних на перший рік кредиту, що на сьогодні є однією з найнижчих в Україні.
Акційною пропозицією можуть скористатися клієнти, які подадуть заяву щодо отримання кредиту на придбання житла на первинному чи вторинному ринках, або ж споживчого кредиту під заставу нерухомості до кінця 2016 року.При кредитуванні на первинному ринку під заставу майнових прав відсоткова ставка першого року стартує від 16,9%, наступних двох років - від 18%, а у випадку застави іншої нерухомості відсоткова ставка першого року складе від 15,9% річних, а наступних двох років – від 17% річних. У разі купівлі нерухомостіна вторинному ринку ставка першого року розпочинає відлік з 15,9% річних, а в наступні два роки – від 17% річних. Розмір відсоткової ставки за кредитом залежить від обсягу участі позичальника власними коштами. Після перших трьох років кредитування для клієнта діє змінна відсоткова ставка, що розраховується на базі UIRD3M – індикативної ставки Українського індексу ставок за 3-місячними депозитами фізичних осіб, яка публікується щоденно на офіційному сайті Національного банку України.
Сьогодні «Кредобанк» є одним з небагатьох банків, що не лише активно здійснює іпотечне кредитування, а й допомагає розвитку житлового будівництва в Україні, – говорить заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» ДаміанРаґан. – Ми вирішили знизити базові відсоткові ставки та запропонувати клієнтам додаткові акційні знижки, аби зробити реалізацію мрії про власне житло ще доступнішою. Це стало можливим завдяки успішній роботі банку, його європейській надійності та підтримці європейського акціонера – найбільшого банку Польщі PKOBankPolski»
Базові умови іпотечного кредитування в «Кредобанку»дають можливість отримати кредит у розмірі до 70% вартості об’єкту іпотеки на термін до 20 років. Забезпеченням кредиту є іпотека майнових прав на нерухомість що купується, або інша житлова нерухомість. Для отримання попереднього рішення щодо отримання кредиту необхідно надати банку лише кілька документів: паспорт громадянина України, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків, а також залежно від джерела отримуваного позичальником доходу, або довідку про доходи за останні 6 місяців або інші документи, що підтверджують платоспроможність позичальника.

Довідка:
ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO BankPolski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 23-х областях України та Києві. У 2016 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У лютому 2016 року банк посів друге місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші», а в квітні – друге місце в рейтингу наднадійних банків за версією журналу «Власний рахунок». У травні та серпні банк отримав друге місце в рейтингу надійності банків України за версією порталу «ФорІншурер».
Прес-служба ПАТ «Кредобанк»

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions