home map mail
KBS logo

Середа, 16 Червня, 15:59

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

ВІД ЧЛЕНІВ УКБС

«Кредобанк» підтримав ХІІ фестиваль «Ніч у Львові»

14 листопада 2016 р.                                                                                            

м. Львів

 

«Кредобанк» в черговий раз підтримав одну з найбільших подій культурного життя Львова – ХІІ культурно-промоційний фестиваль «Ніч у Львові». У рамках проекту, що 11-13 листопада відкрив двері найцікавіших об’єктів міста у нічний час, відбулося понад 100 різноманітних заходів та акцій.

«Родзинкою» цьогорічної осінньої «Ночі у Львові» стала перша в історії фестивалю подія за межами Львова – вечірній концерт в Олеському замку, що за 60 кілометрів від Львова. У замку відбувся концерт гурту «Рококо» та презентація проекту «Колискові для Олекси» від Соломії Чубай, а також нічна екскурсія залами замку. З-поміж інших подій фестивалю варто відзначити виставку флуоресцентних картин Олени Романової у підвалах львівської Ратуші, тематичні екскурсії «Потаємні куточки вілли Грушевських» у меморіальному музеї Михайла Грушевського, органні концерти, проект «Музика крізь століття» у музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької, а також тематичні екскурсії експозиціями Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові. Загалом заходи ХІІ «Ночі у Львові» відвідали понад 10 тисяч мешканців та гостей Львова.

«Ніч у Львові» - одна з найцікавіших пізнавальних подій нашого міста, яка кожного разу відкриває щось нове і гостям Львова, і львів’янам.  «Кредобанк» як найбільший банк Західної України та банк, головний офіс якого вже понад 26 років працює у Львові, вже підтримує проект «Ніч у Львові» за доброю традицією, – говорить  заступник голови Правління ПАТ «Кредобанк» Даміан Раґан. – Особливо приємно, що цього разу «Ніч у Львові» вийшла за межі міста, і ця спроба виявилася вдалою. Сподіваємося, що наступна, літня «Ніч у Львові» принесе чимало нових відкриттів як львів’янам, так і гостям міста».

 

             «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 23-х областях України та Києві. У 2016 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У лютому 2016 року банк посів друге місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші», а в квітні – друге місце в рейтингу наднадійних банків за версією журналу «Власний рахунок». У травні та серпні банк отримав друге місце в рейтингу надійності банків України за версією порталу «ФорІншурер». 

Прес-служба ПАТ «Кредобанк»

 

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions