home map mail
KBS logo

Середа, 16 Червня, 16:29

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

ВІД ЧЛЕНІВ УКБС

Клієнт «Кредобанку» переміг в акції MasterCard та відвідає концерт групи «Garbage»

«Кредобанк» продовжує дарувати радість клієнтам. Днями клієнт банку В’ячеслав Лобан переміг в акції від MasterCard для держателів безконтактних платіжних карт MasterCard «Сплати безконтактно – виграй квитки на Garbage» та отримав головний приз акції - поїздку на двох на концерт всесвітньо відомого гурту «Garbage», який відбудеться 13 листопада у Києві.
Згідно з умовами акції, для участі у ній було достатньо в період з 1 до 31 жовтня 2016 року включно здійснити оплату товарів або послуг безконтактним способом у торгово-сервісній мережі на загальну суму від 1 гривні з використанням будь-якої платіжної карти MasterCard, що підтримує технологію безконтактних платежів. Кожна безконтактна торговельна операція збільшувала шанси на перемогу. Загалом для переможців акції було передбачено 20 комплектів квитків на концерт групи по 2 особи кожен, а власне переможців було обрано методом випадкового комп’ютерного вибору із зареєстрованих в період акції безконтактних операцій.

«Кредобанк» долучається до всіх акцій від MasterCard протягом цілого року. Щоразу ми щиро радіємо перемозі кожного клієнта в конкурсі чи акції від платіжної системи, – говорить директор Департаменту карткового бізнесу ПАТ «Кредобанк» Дмитро Лучко. - Варто відзначити, що крім цінних подарунків, клієнти банку отримують можливість користуватись захищеними платіжними картками з підтримкою безпечних безконтактних розрахунків, а також безкоштовно отримувати готівку в усіх банкоматах України».

За 2016 рік клієнти «Кредобанку», що користуються платіжними картками, отримали перемогу в низці акцій від банку та MasterCard. Серед отриманих цінних подарунків – сертифікат на здійснення мрії на 20 тисяч гривень, романтична вечеря до дня Святого Валентина, поїздки до Австрії та на щорічний Каннський кінофестиваль, поїздка на Alfa Jazz Fest 2016 та багато інших. Додатковою перевагою для клієнтів є участь у програмі лояльності MasterCard Rewards, яка дає можливість отримувати винагороди за розрахунки будь-якою картою фізичної особи незалежно від класу.

«Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 23-х областях України та Києві. У 2016 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У лютому 2016 року банк посів друге місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші», а в квітні – друге місце в рейтингу наднадійних банків за версією журналу «Власний рахунок». У травні та серпні банк отримав друге місце в рейтингу надійності банків України за версією порталу «ФорІншурер».
Прес-служба ПАТ «Кредобанк»

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions