home map mail
KBS logo

Середа, 16 Червня, 17:05

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

ВІД ЧЛЕНІВ УКБС

«Кредобанк» отримав нагороду MasterCard за реалізацію нових проектів


«Кредобанк» отримав відзнаку платіжної системи MasterCard «За орієнтованість на реалізацію нових проектів». Вручення нагороди відбулося під час щорічної конференції «MasterCard Day-2016», що відбулася у Києві на початку листопада.


Платіжна система MasterCard щорічно відзначає найкращі фінансові установи, яким вдалось досягнути значних результатів у окремих напрямках карткового бізнесу. У 2016 році «Кредобанк» впровадив нові платіжні картки MasterCard World Debit для всіх категорій клієнтів та MasterCard World Elite, що забезпечують нові привілеї для держателів карток, а також розпочав реалізацію низки технологічних проектів. Окрім того, протягом поточного року MasterCard та «Кредобанк» провели низку акцій для клієнтів, переможці яких отримали чимало цінних подарунків. Серед нагород – сертифікат на здійснення мрії номіналом 20 тисяч гривень, романтична вечеря до дня Святого Валентина, поїздка на щорічний Каннський кінофестиваль, поїздка на Alfa Jazz Fest 2016 та багато інших.
Нагорода «за проактивність» є логічним підсумком тісної співпраці «Кредобанку» та MasterCard з активного створення нових продуктів з метою забезпечення клієнтам можливості обирати саме той картковий продукт, який максимально задовольнить їхні потреби.
«Кредобанк» у поточному році активно співпрацював з MastеrCard, впроваджуючи нові продукти і сервіси та долучаючись до всіх акцій від платіжної системи, – говорить директор департаменту карткового бізнесу ПАТ «Кредобанк» Дмитро Лучко. – Завдяки реалізації стратегії із заохочення безготівкових операцій протягом року банкові вдалося подвоїти обсяг безготівкових платежів за платіжними картами та значно наростити кількість емітованих карток з підтримкою технології безконтактних розрахунків».

«Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 23-х областях України та Києві. У 2016 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У лютому 2016 року банк посів друге місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші», а в квітні – друге місце в рейтингу наднадійних банків за версією журналу «Власний рахунок». У травні та серпні банк отримав друге місце в рейтингу надійності банків України за версією порталу «ФорІншурер».
Прес-служба ПАТ «Кредобанк»

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions