home map mail
KBS logo

Середа, 16 Червня, 16:51

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

ВІД ЧЛЕНІВ УКБС

«Кредобанк» підтримав VII Всеукраїнський форум ОСББ у Львові

28 жовтня 2016 р.

м. Львів

«Кредобанк» виступив партнером Сьомого Всеукраїнського форуму об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що відбувся 20-21 жовтня у Львові. Під час форуму понад 150 голів ОСББ з усієї України спільно з експертами обговорили актуальні питання розвитку житлово-комунальної галузі.
Протягом першого дня Форуму учасники працювали у форматі експертних дискусій та обговорення ключових аспектів сфери. Темами для дискусій стали нові законодавчі перспективи та можливості впровадження енергоефективних змін у будинках, а також реалії та можливості для мешканців малоквартирних будівель у історичній частині міст, особливості управління багатоквартирними будинками та історії успішної діяльності ОСББ. Другий день Форуму розпочався бізнес-брифінгом, під час якого партнери заходу представляли корисні для ОСББ продукти та послуги, а також провели розіграш цінних подарунків серед учасників Форуму. У рамках форуму також було організовано екскурсію на ОСББ «Оберіг» м. Львова, де учасники побачили, як можна вигідно здійснити термомодернізацію житлових будинків.

У рамках заходу «Кредобанк» представив учасникам власну програму кредитування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, яка діє в банку з літа 2016 року. У рамках цієї програми ОСББ можуть отримати кредит на строк до 10 років за ставкою 18,5% річних, можливістю відтермінування платежів до 3-х місяців та власним внеском від 0%. Гранична сума кредиту, що може бути отримана в рамках програми – 5 млн. гривень, але не більш як 30 тис. грн. на одну квартиру-учасника ОСББ. Отримані кредитні кошти можуть бути використані на встановлення індивідуального теплового пункту, ремонт чи модернізацію інженерних мереж, заміну вікон, утеплення чи ремонт покрівель, утеплення стін фасаду, заміну чи ремонт ліфтів, модернізацію систем вентиляції, ремонт систем водопостачання, а також для рефінансування раніше виданих кредитів. Також було представлено пільговий тариф на розрахунково-касове обслуговування «ОСББ+» з мінімальною вартістю обслуговування та прийому платежів від населення.

«Кредобанк» підтримав проведення Форуму ОСББ у Львові, оскільки вважає подібні заходи ефективними майданчиками з обміну досвідом з управління та раціональної модернізації житлового фонду, – говорить директор департаменту клієнтів малого та середнього бізнесу ПАТ «Кредобанк» Ірина Груй. – «Кредобанку» також було цікаво поспілкуватися з учасниками ринку та представити свою пропозицію для ОСББ, яка сьогодні пропонує кредитування та обслуговування за найнижчими ставками і тарифами».

«Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 23-х областях України та Києві. У 2016 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У лютому 2016 року банк посів друге місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші», а в квітні – друге місце в рейтингу наднадійних банків за версією журналу «Власний рахунок». У травні та серпні банк отримав друге місце в рейтингу надійності банків України за версією порталу «ФорІншурер».
Прес-служба ПАТ «Кредобанк»

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions