home map mail
KBS logo

Середа, 16 Червня, 16:46

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

ВІД ЧЛЕНІВ УКБС

Укрексімбанк та Visa запроваджують інноваційний платіжний продукт EXIMpay

Київ, 12 жовтня 2016 р.

Завдяки технології HCE клієнти банку зможуть здійснювати безконтактні платежі за допомогою смартфону

Укрексімбанк продовжує розвивати індустрію безконтактних карткових розрахунків, запроваджуючи сучасні інноваційні рішення. Державний банк спільно з міжнародною платіжною системою Visa розробив мобільний додаток EXIMpay для безконтактної оплати в торгово-сервісних мережах за допомогою мобільного пристрою – смартфону або планшета.

Новий сервіс EXIMpay базується на безконтактних (NFC) платежах з використанням технології Host Card Emulation (HCE). Ця технологія дозволяє емулювати віртуальну картку клієнта в мобільному додатку і розмістити в смартфоні «платіжну інформацію», яку зберігає мікропроцесор пластикової картки. Завдяки такому рішенню користувачам не потрібно носити з собою банківську картку, адже весь платіжний функціонал міститься в мобільному пристрої.

«Якщо Ви прагнете використовувати нові технології у повсякденному житті, інноваційний платіжний сервіс Укрексімбанку дозволить вам швидко, зручно і безпечно сплачувати за товари і послуги зі своїм мобільним. Сьогодні ми єдиний банк в Україні, який запропонував таку технологію», – відзначила член Правління – заступник Голови Правління АТ «Укрексімбанк» Світлана Монастирська.

Підключення послуги здійснюється безкоштовно безпосередньо з мобільного додатку користувача. Для цього клієнту необхідно мати будь-яку картку Visa, емітовану Укрексімбанком, і телефон з функцією NFC та операційною системою Android KitKAT версії 4.4 або вище. Процес оплати відбувається шляхом піднесення смартфону до POS-термінала, оснащеного безконтактним рідером.

30 вересня були здійснені перші успішні транзакції з використанням смартфону в торговельній мережі України та за кордоном. Вже в листопаді цього року послуга буде доступна для широкого загалу.


Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна фінансова установа, 100% статутного капіталу якої належать державі. Незмінно входить до групи найбільших банків України, має найрозгалуженішу в країні мережу банків-кореспондентів.
АТ «Укрексімбанк» успішно співпрацює з такими провідними міжнародними фінансовими організаціями, як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними інститутами. Завдяки бездоганній репутації на міжнародних фінансових ринках та позитивним результатам багаторічної діяльності в галузі експортного фінансування банк досяг визнання як прямий позичальник та гарант 36 провідними експортно-кредитними агенціями світу. Додаткова інформація: www.eximb.com.

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions