home map mail
KBS logo

Середа, 16 Червня, 17:23

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

ВІД ЧЛЕНІВ УКБС

«Кредобанк» розпочав видачу пільгових кредитів на придбання електромобілів «Кредо Електро»

11 жовтня 2016 р.

м. Львів

 

«Кредобанк» запровадив спеціальну програму пільгового кредитування купівлі електромобілів для фізичних осіб «Кредо Електро», за якою громадяни України можуть отримати кредит на купівлю автомобіля з електричним двигуном за ставкою від 0,001% річних на термін до семи років.

Пропозиція зі ставкою 0,001% річних діє при оформленні кредиту на термін до 1 року за умови оплати не менш як 50% вартості автомобіля. При отриманні кредиту на 2 та 3 роки ставка фіксована та складатиме відповідно 5,99% та 6,99% річних, а при кредитуванні на 4,5 та 6 років ставка становитиме 8,49%, 9,49% та 11,49% річних на перші три роки обслуговування. Програма діє для придбання як автомобілів з електричним двигуном, так і для  гібридних автомобілів.

Кредит на придбання електромобілів також можна оформити з першим внеском у 30% вартості автомобіля. У цьому разі відсоткова ставка складе 2,99% річних при кредиті на 1 рік, 7,99% річних при кредиті на 2 роки, 8,99% при кредиті на 3 роки та відповідно 9,49% річних, 11,99% річних та 12,99% річних на перші три роки при оформленні кредиту на 4,5 та 6 років. Комісія за видачу кредиту складає 3,99% при оформленні кредиту на 1 рік та 2,99% при кредитуванні на довший термін.

Для оформлення кредиту необхідно подати паспорт громадянина України, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера платника податку та документи про доходи за останні 6 місяців. Обов’язковою умовою кредитування є оформлення повного страхування транспортного засобу, вартість якого може бути включена в суму кредиту.    

«Програма «Кредо Електро» від «Кредобанку» має на меті зробити доступними для українців екологічно чисті та недорогі в обслуговуванні електромобілі, – говорить директор департаменту автокредитування ПАТ «Кредобанк» Олександр Кушлик. – Крім знижених відсоткових ставок, перевагами програми кредитування електромобілів є ануїтетний графік оплат, що дозволяє планувати витрати, та можливість дострокового погашення кредиту. Окрім того, роблячи електромобілі доступнішими, «Кредобанк» вносить свій вклад у поліпшення екологічної ситуації в Україні»

             «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи  банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. «Кредобанк» є одним з двох  українських банків, чий кредитний рейтинг з 2006 року визначає одне з найстарших рейтингових агентств світу – Standard & Poor’s. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві.  У 2016 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило найвищий рейтинг депозитів ПАТ «Кредобанк» – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У 2015 році «Кредобанк» двічі очолив рейтинг найбільш життєздатних банків України за версією журналу Forbes та двічі увійшов до ТОП-10 найкращих роздрібних банків України за версією журналу «Фокус», а також до десятки  найнадійніших великих банків за версією журналів «Деньги» та «Новое время». У листопаді 2015 року ПАТ «Кредобанк» очолив рейтинг стресостійкості українських банків за версією фінансового порталу «Мінфін». У лютому 2016 року банк посів друге місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші», а в квітні – друге місце в рейтингу наднадійних банків за версією журналу «Власний рахунок». У травні та серпні банк отримав друге місце в рейтингу надійності банків України за версією порталу «ФорІншурер».                                                                                                                                                                                                       

Прес-служба ПАТ «Кредобанк»

 

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions