home map mail
KBS logo

Середа, 16 Червня, 17:48

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

ВІД ЧЛЕНІВ УКБС

Укрексімбанк бере участь у запровадженні спільного Проекту України та ЄІБ

Київ, 28 вересня 2016 р.


Метою Проекту є кредитування малого та середнього підприємництва і розвиток банківського сектора

22 вересня у Міністерстві фінансів України відбулась розширена нарада з представниками урядових установ та АТ «Укрексімбанк» щодо започаткування реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) Проекту «Основний кредит для МСП та компаній з середнім рівнем капіталізації».
АТ «Укрексімбанк» виконуватиме функцію Агента Міністерства фінансів України та сприятиме українським банкам і підприємствам у реалізації спільного Проекту України та ЄІБ, ґрунтуючись на власному успішному досвіді реалізації спільних проектів з міжнародними фінансовими організаціями.
За Проектом кредитні кошти обсягом 400 мільйонів євро спрямовуватимуться через українські комерційні банки на підтримку розвитку приватного сектора економіки, проектів малого бізнесу та установ із середньою капіталізацією, а також проектів соціально-економічної інфраструктури, включаючи проекти з енергоефективності, пом’якшення наслідків змін клімату та адаптації до них.
Очікується, що умови реалізації Проекту забезпечать доступ підприємств реального сектора до кредитних ресурсів ЄІБ для фінансування інвестиційних потреб та обігового капіталу.
На нараді обговорено вжиті заходи та визначені подальші завдання, спрямовані на практичне започаткування кредитування реального сектора економіки довгостроковими фінансовими ресурсами, залученими від Європейського інвестиційного банку, вже у поточному році.


Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна фінансова установа, 100% статутного капіталу якої належать державі. Незмінно входить до групи найбільших банків України, має найрозгалуженішу в країні мережу банків-кореспондентів.
АТ «Укрексімбанк» успішно співпрацює з такими провідними міжнародними фінансовими організаціями, як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними інститутами. Завдяки бездоганній репутації на міжнародних фінансових ринках та позитивним результатам багаторічної діяльності в галузі експортного фінансування банк досяг визнання як прямий позичальник та гарант 36 провідними експортно-кредитними агенціями світу. Додаткова інформація: www.eximb.com.

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions