home map mail
KBS logo

Середа, 16 Червня, 17:09

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

ВІД ЧЛЕНІВ УКБС

«Кредобанк» втретє очолив рейтинг надійності депозитів українських банків

27 вересня 2016 р.

м. Львів

«Кредобанк» посів перше місце у рейтингу надійності банківських депозитів України, який вже чотирнадцятий раз проводить українське рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» на підставі публічної інформації про роботу банків та їхньої фінансової звітності за 6 місяців 2016 року.
Як зазначають аналітики агентства, при визначенні підсумків рейтингу було враховано те, що «Кредобанк» за перше півріччя продемонстрував приріст власного капіталу на 18,5% та приріст статутного капіталу на 17,2%, а також зміг збільшити свій прибуток на 158,02% і чистий процентний дохід - на 75,78%. Також була врахована належність банку до найбільшої польської банківської групи з державним капіталом – PKO Bank Polski, яка є лідером польського банківського сектору.
«Найвищий результат «Кредобанку» в рейтингу надійності банківських депозитів за І півріччя 2016 року підтверджує не тільки високий рівень довіри клієнтів до банку, а й правильність обраної стратегії, що підтверджена зростанням основних фінансових показників, – говорить заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Даміан Раґан. – Нам особливо приємно, що вирішальним фактором перемоги рейтингу депозитів стала не стільки належність до найбільшої фінансової групи Польщі, скільки зростання чистого прибутку, доходів та дотримання обов’язкових нормативів, незважаючи на складні зовнішні умови».
До чотирнадцятого рейтингу надійності депозитів українських банків було включено 65 банків, з них 18 отримали найвищу оцінку. При оцінці надійності депозитів аналітики агентства враховували низку факторів, включаючи показники квартальної фінансової звітності банків та динаміку їхніх нормативів, що підлягають публікації. Вже традиційно серед банків з високою надійністю депозитів домінують банки з участю іноземного капіталу та державні банки. До першої п’ятірки рейтингу увійшли 3 банки з європейським капіталом.
З повним офіційним повідомленням агентства можна ознайомитись тут.
ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи банків іноземних банківських груп за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. «Кредобанк» є одним з двох українських банків, чий кредитний рейтинг з 2006 року визначає одне з найстарших рейтингових агентств світу – Standard & Poor’s. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві. У 2016 році агентство «Стандарт-рейтинг» підтвердило «Кредобанку» найвищий рейтинг депозитів – ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою - на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом. У 2015 році «Кредобанк» двічі очолив рейтинг найбільш життєздатних банків України за версією журналу Forbes та двічі увійшов до ТОП-10 найкращих роздрібних банків України за версією журналу «Фокус», а також до десятки найнадійніших великих банків за версією журналів «Деньги» та «Новое время». У листопаді 2015 року «Кредобанк» очолив рейтинг стресостійкості українських банків за версією фінансового порталу «Мінфін». У лютому 2016 року банк посів друге місце у рейтингу надійності найбільших та великих українських банків від журналу «Гроші», а в квітні – друге місце в рейтингу наднадійних банків за версією журналу «Власний рахунок». У травні та серпні банк отримав друге місце в рейтингу надійності банків України за версією порталу «ФорІншурер».
Прес-служба ПАТ «Кредобанк»

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions