home map mail
KBS logo

Понеділок, 25 Жовтня, 04:18

новини

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

НОВИНИ

УКБС: ЗЛАГОДЖЕНІ ДІЇ НБУ, МІНФІНУ ТА ФГВФО СТАБІЛІЗУЮТЬ СИТУАЦІЮ НАВКОЛО ПРИВАТБАНКУ

Асоціація «Український Кредитно-Банківський Союз» вважає, що оперативна націоналізація ПриватБанку відбулася завдяки злагодженим та рішучим крокам Національного банку, Фонду гарантування вкладів та Уряду. Загроза дестабілізації банківської системи й економіки країни минула. Своєчасне рішення пом’якшить наслідки невирішених банком проблем.

Експерти УКБС очікують, що націоналізація найбільшого банку країни призведе до позитивних економічних наслідків в банківській системі. А також сподіваються, що кошти держави будуть використані найефективнішим чином, оскільки їх не вистачає для фінансування освіти, медицини, посилення обороноздатності країни чи соціальні потреби.

В УКБС схвально оцінюють призначення новим керівником банку Олександра Шлапака, який має вагомий досвід роботи топ-менеджером в державних та комерційних банках, а також в Нацбанку та в економічному блоці Уряду.

В УКБС переконані, що управління банком буде здійснюватись професійними фахівцями, дії яких забезпечать безперебійну роботу банку та виконання ним зобов’язань перед клієнтами, у т.ч. й в частині повного доступу й вільного розпорядження власними коштами. А також сприятимуть суттєвому покращенню якості кредитного портфелю банку, що дозволить повернути відвернені з бюджету кошти.

«Підтримуємо рішучі дії НБУ і Уряду зі збереження системної стабільності та закликаємо керівництво держави прийняти усі необхідні ефективні рішення для захисту інтересів вкладників та клієнтів банку і їх безперешкодного доступу до  банківських послуг, - зазначає Генеральний директор Асоціації «Український Кредитно-Банківський Союз» Галина Оліфер».

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions