home map mail
KBS logo

Середа, 23 Вересня, 05:24

новини

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Благодійний фонд «Таблеточки» і банк VTB (Україна) об'єднують зусилля в боротьбі з раком крові у дітей

Міжнародний благодійний фонд «Таблеточки» і банк VTB (Україна) підписали договір про довгострокове партнерство, метою якого є підвищення ефективності діяльності Фонду в організації лікування дітей з онкологічними захворюваннями крові.

 

 

«VTB – міжнародний банк, який працює в багатьох країнах. І ми бачимо, що в кожній з цих країн успіх діяльності безпосередньо залежить від рівня добробуту суспільства, в якому ми працюємо, і людей, яких ми обслуговуємо. При цьому ми вважаємо, що наші зобов'язання перед суспільством не вичерпуються податками, робочими місцями та кредитуванням економіки, – ми хочемо робити внесок у вирішення тих соціальних проблем, з якими сьогодні стикається українське суспільство, – підкреслив Костянтин Вайсман, голова правління банку VTB (Україна). – Упевнений, наше довгострокове співробітництво з таким надійним і відповідальним партнером, як Фонд «Таблеточки», дозволить Фонду повністю сфокусуватися на своїй важливій місії – організації збору коштів для лікування дітей з раком крові, допоможе досягти європейських показників у лікуванні цього важкого захворювання».

 

 

«За три роки нашої роботи ми переконалися у важливості комплексного і системного підходу до вирішення такої складної медичної та соціальної проблеми, як онкологічні захворювання крові у дітей. Необхідно не тільки об'єднати зусилля небайдужих: людей, благодійних організацій, медичних установ, бізнесу та ЗМІ, важливо постійно розвивати і посилювати зону впливу фандрайзерів, психологів, PR-фахівців, які могли б безпосередньо виховувати і прищеплювати культуру соціальної відповідальності в суспільстві, – коментує Ольга Кудиненко, засновник благодійного фонду «Таблеточки». – Я рада, що банк VTB ухвалив рішення стати партнером з розвитку благодійного фонду «Таблеточки». Завдяки нашій співпраці ще більше важко хворих дітей в Україні отримають своєчасну і необхідну допомогу».

Для довідки. В Україні щорічно у 700 дітей діагностують рак крові – найпоширеніший вид раку у дітей до 18 років. Україна займає 5-е місце в Європі за показниками смертності від дитячого раку. У розвинених країнах дитячий рак крові виліковується більш ніж у 90% випадків, в Україні – лише в 50%.

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions