home map mail
KBS logo

П`ятниця, 27 Листопада, 12:49

e-mail розсилка

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ АМКУ

АМКУ посилює співпрацю на ринку банківських послуг

Сьогодні, 31 березня 2016 року в Антимонопольному комітеті України відбулася робоча нарада за участю представників професійних об’єднань учасників ринку банківських послуг.

Захід пройшов під керівництвом державного уповноваженого Антимонопольного комітету України Анни Артеменко, за участю представників Асоціації «Український Кредитно-Банківський Союз», Американської торговельної палати в Україні, Європейської Бізнес Асоціації та інших банківських асоціацій, а також банківських установ.

Під час наради були обговорені питання:

- нового порядку конкурсного відбору банків, уповноважених на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та державної соціальної допомоги (постанова Кабінету Міністрів України від 20.01.2016 № 37);

- підвищення вимог до статутного капіталу банків (постанова Національного банку України від 04.02.2016 № 58);

- запровадження системи моніторингу і контролю державної допомоги суб’єктів господарювання, які надають банківські послуги, в контексті адаптації до європейських acquis.

            На завершення робочої наради Анна Артеменко зазначила про відкритість Антимонопольного комітету України та готовність посилити співпрацю і взаємодію з професійними об’єднаннями учасників ринку банківських послуг з метою упередження та припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції на ринках банківських послуг.

 

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions