home map mail
KBS logo

П`ятниця, 27 Листопада, 13:06

e-mail розсилка

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ АМКУ

АМКУ підтримує конкуренцію на Ринку СТРАХОВИХ послуг

У середу, 30 березня 2016 року державний уповноважений Антимонопольного комітету України Анна Артеменко взяла участь у Щорічній Презентації Insurance TOP, присвяченій підбиттю підсумків страхового ринку України за 2015 рік, і прогнозам галузі на 2016-2020 роки.

         Презентація Insurance TOP є одним із важливих заходів на страховому ринку України, в якому взяли участь топ-менеджери страхового ринку та органів державної влади, зокрема, Національного банку України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Фонду державного майна України, Повноважні Посли Австрії, Канади та Польщі, а також народні депутати.

Під час Презентації Анна Артеменко зазначила, що незважаючи на те, що ринок страхових послуг є висококонкурентним, актуальними залишаються правові інструменти захисту конкуренції від дій, які можуть обмежити, спотворити або усунути конкуренцію.

Анна Артеменко звернула увагу, що основною метою є створення системи адвокатування конкуренції, що матиме позитивний вплив на конкурентне середовище, зокрема, на ринку страхових послуг.

 

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions