home map mail
KBS logo

Середа, 16 Червня, 15:56

e-mail розсилка

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ АМКУ

В АМКУ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З ЄВРОПЕЙСЬКОЮ КОМІСІЄЮ З ВНУТРІШНЬОГО РИНКУ, ПРОМИСЛОВОСТІ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МСП (DG GROW)

ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРЕС-СЛУЖБИ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

В амку Відбулась зустріч з представниками генерального директорату європейської комісії з внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва та мсп (Dg grow)

4 березня 2015 року в Антимонопольному комітету України відбулась зустріч працівників Комітету з представниками Генерального директорату Європейської Комісії з внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва, малих та середніх підприємств (МСП) і Представництва ЄС в Україні.

Метою зустрічі було обговорення останніх регуляторних змін у сфері державних закупівель в Україні та ЄС, заходів для модернізації системи державних закупівель, а також підготовки до впровадження відповідних положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Також особлива увага приділялася діяльності Комітету як органу оскарження рішень у сфері державних закупівель.

Жан-Ів Муйль зазначив, що на сьогодні пріоритетним завданням є розвиток та покращення співробітництва у сфері державних закупівель. На його думку, у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію України з ЄС дуже важливо, щоб в Україні був незалежний та неупереджений орган оскарження рішень у сфері державних закупівель.

Під час зустрічі Світлана Мороз та Роман Коваль презентували інформацію щодо діяльності Комітету як органу оскарження рішень у сфері державних закупівель, інституційні основи діяльність, а також функціонування системи на практиці.

Учасники зустрічі погодились з позицією Комітету, що діяльність органу оскарження базується на кращих європейських практиках, та підкреслили готовність до подальшої співпраці.

 

Від Комітету участь у зустрічі взяли:

Світлана Мороз –  державний уповноважений, Голова постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель;

Роман Коваль – Директор Департаменту з питань оскаржень рішень у сфері державних закупівель;

Анна Артеменко – заступник директора Департаменту конкурентної політики.

 

З боку ЄС участь у зустрічі взяли:

Жан-Ів Муйль – керівник відділу міжнародного виміру державних закупівель, DG GROW;

Нільс Шустер – експерт з політичних питань, DG GROW;

Олександра Яновська – експерт Групи ЄС з підтримки України;

Борис Філіпов – аташе Представництва ЄС в Україні;

Якоб Корнідес – представник DG TRADE.

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions