home map mail
KBS logo

Середа, 5 Серпня, 14:05

новини

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

НОВИНИ

УКБС СТАВ ОБ’ЄКТОМ ФІШИНГУ

Асоціація «Український Кредитно-Банківський Союз» звертає увагу ЗМІ, банківської спільноти та всієї громадськості на спробу дискредитувати ім’я нашої Асоціації.

Так, зловмисники, маскуючись під ім’я «Ассоциация украинский кредитно-банковский союз», створили фейковий сайт, який вводить в оману щодо діяльності нашої Асоціації. Вони від нашого імені пропонують послуги з видачі кредитів та неправомірно збирають персональні дані у користувачів Інтернету.

Асоціація є професійним об’єднанням фінансово-кредитних установ, що надають послуги з кредитування, тому висловлює занепокоєння з приводу неправомірного використання назви та репутації Асоціації в цілях фінансового шахрайства.

 

 

 

 

 

УКБС заявляє, що не має жодного відношення до вказаного фейкового сайту із вкраденою у нас назвою, який не лише порушує авторські права та вводить громадян в оману щодо діяльності Асоціації, а й містить ознаки шахрайства.

Генеральний директор Асоціації «Український Кредитно-Банківський Союз» Галина Оліфер закликає учасників фінансового ринку також поскаржитись на даний контент за адресою https://www.google.com/safebrowsing/report_phish/?hl=ru для його видалення та недопущення введення в оману населення недоброзичливцями, які прикриваються іменем нашої Асоціації або інших організацій та фінансових установ.

 

 

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions