home map mail
KBS logo

Субота, 19 Жовтня, 14:45

новини

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

НОВИНИ

ГЕСТАЛЬТА: проект ЩАЦ на Книжковому Арсеналі 2016

З 20 по 24 квітня в межах VI міжнародного фестиваля «Книжковий Арсенал» відкриється проект «Гестальта», представлений Щербенко Арт Центром.


Місце проведення: Мистецький Арсенал, зал "Гестальта".

Куратор проекту Марина Щербенко

Учасники: Сергій Кайдак, Аліна Максименко, Зоя Орлова, Володимир Сай, Ілона Сільваши, Руслан Тремба та ін.

 

В проекті «Гестальта» команда Щербенко Арт Центру має на меті зв'язати воєдино історії дуже різних людей, будь то художник, письменник, дизайнер, колекціонер, ілюстратор... Кожен з них не просто проживає своє життя, а формує свій шлях, виходячи з власного творчого становлення, розвитку, відображеного в пошуку і створенні прекрасного: творів мистецтва, реліквій, сувенірів і, звичайно ж, книг.

Проект «Гестальта» - це:

- експозиція предметів мистецтва,

- виставка арт-книг, альбомів, ескізів, принтів, фотографій та інших цікавих предметів; книжкова крамниця, присвячена мистецтву, дизайну, фотографії, урбанізму

- і простір, який об'єднує ці зони, для зустрічей з цікавими та видатними людьми - колекціонерами досвіду, емоцій, вражень.

З гестальти - маленької людської моделі для малювання - починається творчий шлях. Тим же розмитим, узагальненим образом і залишається людина для всіх інших наприкінці цього шляху. Між двома кордонами - ціле життя, з низкою сумнівів і рішень, суть яких часто відображає колекція. У ній є особливий сенс, що відсилає до внутрішніх переживань і логіки роздумів людини під час розвитку і перетворення свого первісного стану.

 

Освітня програма в межах проекту "Гестальта":

21 квітня

19.00-19.45 Зал «Гестальта». Презентація каталогу «Подих у Чорнобилі» корейського фотографа Сонгте Джонга (Sungtae Jung).

Учасники: Сонгте Джонг, Марина Щербенко, Krolikowski Art

23 квітня

12.00-12.45 Зал «Гестальта». Зустріч "Віммельбухи як об'єкт для колекціонування дітей та дорослих".

Учасники: Анна Похлєбаєва, Катерина Левтик

24 квітня

14:00-14:45 Зал «Гестальта». Зустріч із Сергієм Вовком (KAMA) - "Vinyl records junkie — почти безвредные зависимости творческих людей"

 

Програма Арт-центра Павла Гудімова "Я Галерея":

21 квітня

18.00 – 18.45 Зал «Гестальта». Презентація каталогу «Тіні забутих предків. Книга». Учасники: Павло Гудімов, Тіберій Сільваші, Катерина Носко, Поліна Ліміна. «Артбук».

22 квітня

17.00 – 17.45 Зал «Гестальта». Презентація книги «Микола Сеньковський. Карпатські листівки 1925–1932».

Учасники: Павло Гудімов, Катерина Сіваченко, Поліна Ліміна. «Артбук».

 

______________________________ ______________________________ _________

 

Партнери проекту:

 

HIS.UA - чудове місце для зустрічі з сучасним дизайном. На порталі ви зможете ознайомитися з останніми трендами в світі дизайну, а також прикрасити кожен свій день завдяки меблям і декору від найкращих українських дизайнерів. Стильні предмети та вироби можна придбати в он-лайн магазині всього за кілька секунд.

 

Drømmel Ukraine

Drommel - це сучасні українські меблі, які ви хочете, і можете собі дозволити. У виробництві використовується тільки натуральна сосна і міцна сталь. Деревина проходить ретельну обробку для захисту від можливих пошкоджень, а сталь служить міцною і довговічною опорою для меблів. У стандартній колекції компанії ви знайдете меблі як для приватного інтер'єру, так і для громадських місць.

 

Artbooks.com.ua - це перший інтернет-магазин в Україні, що спеціалізується тільки на книгах про мистецтво і дитячих книгах.

 


zimenko.ua 

 

 

Медіа-партнер - talktome.com.ua

______________________________ ______________________________ _________

 

 

Щербенко Арт Центр

Заснований галеристкою і куратором Мариною Щербенко. Завданням центру є створення можливостей для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів, майстер-класів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн світу.

shcherbenkoartcentre.com

info@shcherbenkoartcentre.com

096 801 20 41

facebook.com/SerbenkoArtCentr

 

 

КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ 2016
Мистецький Арсенал, вул. Лаврська 10-12
Години роботи:
20 квітня / 14.00 – 21.00
21-23 квітня / 10.00 – 20.00
24 квітня / 10.00 – 20.00
23 квітня – Ніч Книжкового арсеналу з 20.00 до 24.00

Вартість вхідних квитків:
дорослий – 50 грн.
пільговий – 20 грн. Пільговий вхід дійсний для учнів (старших 12 років), студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу.
АБОНЕМЕНТ на всі дні фестивалю  – 150 грн.

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions