home map mail
KBS logo

Субота, 19 Жовтня, 15:05

новини

опитування

Що заважає банківській системі України активізувати процес оздоровлення національної економіки?


Архів опитувань

e-mail розсилка

НОВИНИ

Міжнародний конкурс-фестиваль арфового мистецтва імені Вікторії Полтарєвої «Арфами, арфами золотими… йде весна»

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас на унікальну подію. Вперше в Україні в рамках Другого міжнародного конкурсу-фестивалю арфового мистецтва імені Вікторії Полтарєвої «Арфами, арфами золотими… йде весна», який відбудеться у Львові з 28 по 30 травня 2016 року, буде проведена презентація арф італійської фабрики «SALVI».

Компанія «SALVI»,  один з світових лідерів по виробництву арф, підтримала конкурс-фестиваль і надала чудову можливість юним виконавцям власноруч спробувати  найкращі з її інструментів. Серед арф, що будуть представлені на конкурсі – унікальний інструмент, який декілька років був прикрасою  Букінгемського палацу в Лондоні!

Вперше, ці арфи можна буде придбати в Україні. Сучасних арф  надзвичайно бракує нашим театрам, філармоніям, оркестрам, мистецьким  закладам. Кожний маленький виконавець зростає з мрією мати в житті свою власну арфу, а студенти професійних вишів прагнуть цього всім серцем.

Конкурсу-фестиваль арфового мистецтва імені Вікторії Полтарєвої «Арфами, арфами золотими… йде весна», метою якого є відродження цього прекрасного мистецтва в Україні та налагодження міжнародних зв’язків з музикантами інших країн, вперше дає змогу Українським  арфістам, особисто відчути всі дивні можливості високоякісного інструмента, та власноруч відтворити  його надзвичайно привабливі звуки.

Вікторія Петрівна Полтарєва – видатна арфістка, засновник національної арфової школи, була понад тридцять років професором Львівської консерваторії і є знаною у цілому світі. Саме її ініціативою,  в Україні з’явились перші якісні інструменти.

          Презентація арф та концерт за участі членів журі та переможців Першого конкурсу-фестивалю  відбудеться 28 травня 2016 року об 13.00  у Великий залі Львівської Національної музичної академії ім. М.Лисенка. Ознайомитись  з інструментами можна буде також протягом всіх конкурсних днів.

Чекаємо Вас на цій знаній мистецькій події і пропонуємо відвідати презентацію арф італійської фабрики «SALVI».

З повагою,

 

Голова «Асоціації арфістів України»,              Голова ГО «Мистецька Ліга»,

Голова журі Конкурсу,                                    Співорганізатор  конкурсу                                                                                      

Народна артистка України                                Доктор філософії                          

 Наталія Ізмайлова                                           Олена Супрун            

 

Жюрі

Учасники

Розклад

контакти

Кловський узвіз, 9/2, Київ,
Україна, 01021
Тел.: +380 44 288-1667
Факс: +380 44 284-3242
е-mail: kbs@kbs.org.ua

© 2009 Український кредитно-банківський союз
Produced by Viva-Solutions